D4B - Designed for Business 2016

A horvát KKV Ügynökség, az Innovációs és befektetési ügynökség (HAMAG – BICRO) és a nemzetközi Enterprise Europe Network hálózat közös szervezésében kerül sor a kreatív ipar nemzetközi üzletember találkozójára, melynek célja a kreatív kkv-k, a gyártók, az önkormányzatok és a K + F szervezetek együttműködésének elősegítése.
A D4B partnerkereső esemény gyors és egyszerű módja annak, hogy üzleti partnerekkel találkozzon. Egy-egy megbeszélésre 20 perc áll rendelkezésre, a tárgyalások menetét előzetesen alakítja ki a szoftver cégre szabottan.
Ha vállalkozása a kreatív iparban tevékenykedik és szeretné bemutatni szaktudását, termékét, szolgáltatását, akkor a zágrábi találkozó az ideális hely az Ön cége számára.
Az alábbi területekről várnak vállalkozókat a tárgyalásokra:
- Design
- Média
- Kultúra, kulturális együttműködés
- Audiovizuális tevékenységek
- Reklám
- Művészet
- Építészet
Fontos határidők:
Tárgyalási profilok regisztrációja angol nyelven: 2016. március 10. – május 31.
Tárgyalópartnerek kiválasztása a profilok alapján: 2016. május 12 – 31.
Nemzetközi üzletember találkozó időpontja: 2016. június 02.
Részletek:
A tárgyalások munkanyelve angol, de a választott partner függvényében változhat.
A az üzletember találkozón való részvétel költségeit az Enterprise Europe Network hálózat partnerei viselik (regisztráció, szoftver használat, terembérlet, vendéglátás a tárgyalások ideje alatt) ez a rész a vállalkozások számára így díjmentes. A kiutazás és esetleges szállásköltségek a vállalkozókat terhelik.