Munkatársaink

Kamarai regisztrációval kapcsolatban hívja a +3672507138-as vagy a +363672507139-es telefonszámotszámot.

A kamara központi ügyfélszolgálatának száma 72 507 148 vagy 72 507 113.
 
Titkárság
   
Rabb Szabolcs
titkár
E-mail: szrabb@pbkik.hu
+36 20 4419135
+36 72 507 118
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Baranyai Nóra Beck Andrea
titkárnő (pályaorientációs adminisztrátor) munkatárs
E-mail: nbaranyai@pbkik.hu E-mail: abeck@pbkik.hu
+36 20 2266708 +36 20 2833422
+36 72 507 148 +36 72 507 154
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Katona Petra Erdős-Pohli Krisztina
marketing vezető projektmenedszer
E-mail: pkatona@pbkik.hu E-mail: pohli@pbkik.hu
+36 20 9210612 +36 20 2919890
+36 72 507 133 +36 72 507 149
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Laczkóné Dr. Csécsi Ildikó Sörös Dávid
jogi referens  pályázati vezető
E-mail: ilaczko@pbkik.hu E-mail: sdavid@pbkik.
+36 20 5923045 +36 20 921 0614
 +36 72 507 165 +36 72 507 143
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
 Trényi Viktória

 Tálas Csilla

munkatárs  munkatárs
 E-mail: vtrenyi@pbkik.hu

 E-mail: cstalas@pbkik.hu

 +36 20 2313013  +36 20 5799065
 +36 72 507 139

 +36 72 507 138

 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.

 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.

 
Területfejlesztés - Ügyfélszolgálat
   
Lép Péter  Marton Judit 
irodavezető - Komló munkatárs
E-mail: plep@pbkik.hu E-mail: jmarton@pbkik.hu
+36 20 3184080 +36 20 6111533
+36 72 281 087 +36 72 507 113
7300 Komló, Városház tér 4. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Mintál Erika  Rudics Judit
irodavezető - Mohács irodavezető - Szigetvár
E-mail: mohacs@pbkik.hu E-mail: szigetvar@pbkik.hu
+36 20 3445004 +36 20 3596304
+36 69 300 013 +36 73 310 105
7700 Mohács, Szabadság u. 4-6. 7900 Szigetvár, József A.u.16.
   
Králik Ivánné
Sztraka Jenőné 
irodavezető - Siklós pénztáros
E-mail: siklos@pbkik.hu E-mail: jsztraka@pbkik.hu
 +36 72 351 341 +36 20 2776592
  +36 72 507 109
7800 Siklós, Köztársaság tér 8. I. 26. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.

 

 

Kereskedelemfejlesztés
   
Schmidt Enikő  
osztályvezető  
E-mail: eschmidt@pbkik.hu  
+36 20 3612844  
+36 72 507 164  
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.  
   
Vámhidy Bianka  Pazaurek Szabina
projektmenedzser,
tagozati titkár - Magyar-Horvát Tagozat
 munkatárs
E-mail: vamhidy.bianka@pbkik.hu  E-mail: pazaurek.szabina@pbkik.hu
+36 72 507 125  +36 20 3232976
7625 Pécs, Majorossy I. u. 36.   7625 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
   
Pókó NIkolett  
projektmenedzser  
E.mail:npoko@pbkik.hu  
+36 20 362 1833  
7625 Pécs, Majorossy I. u. 36.  
   
Innováció
   
Császár Gergely Biró Sarolta
irodavezető
Enterprise Europe Network – Dél-Dunántúl
projektmenedzser

E-mail: gcsaszar@pbkik.hu

E-mail: sbiro@pbkik.hu
+36 20 4422080 +36 20 362 2681
+36 72 507 186 +36 72 507 185
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
 Szabó Berta Szigeti Rudolf
 klasztermenedzser kereskedelmi referens
 E-mail: bszabo@pbkik.hu E-mail: szigeti@pbkik.hu
 +36 20 5393366 +3620 371 2172
 +36 72 507 156  +36 72 507 156
 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.  7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
   

 

Humánerőforrás fejlesztés

   
Piacsek László
osztályvezető (stratégiai koordinátor)
E-mail: piacsek@pbkik.hu
+36 20 264 6668
+36 72 507 141
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Bakó Eszter
Bánné Lukácsovics Aranka
tanulószerződéses tanácsadó tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: ebako@pbkik.hu E-mail: lukacsovics@pbkik.hu
+36 20 9847455 +36 20 3596320
+36 72 507 121 +36 72 507 124
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Bonyár Marietta Leitert Angéla
tanulószerződéses tanácsadó mestervizsga referens
 E-mail: mbonyar@pbkik.hu E-mail: leitert@pbkik.hu
+36 20 3147642  +36 20 269 6174
+36 72 507 110  
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Gáncs Katalin Horváth-Frank Orsolya
képzőhely-ellenőrzési referens tanulószerződéses tanácsadó
E-mail: gancs@pbkik.hu E-mail: frank@pbkik.hu
+36 20 5544771 +36 20 629 9069
+36 72 507 105 +36 72 507 114
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Purger Valéria
Páncél Alexandra
pályaorientációs tanácsadó  vizsgadelegáló munkatárs
E-mail: vpurger@pbkik.hu  E-mail: pancel.alexandra@pbkik.hu
+36 20 530 1503 +36 20 291 5629
  +36 72 507 178
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Sarkadiné Schmidt Alexandra

Virágh Anita

tanulószerződéses tanácsadó szintvizsga referens
E-mail: schmidt.alexandra@pbkik.hu E-mail: aviragh@pbkik.hu
+36 20 5347916 +36 20 3232867
+36 72 507 112 +36 72 507 136
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
   
Gazdasági osztály
   
Kiss Karolin
osztályvezető
E-mail:kissk@pbkik.hu
+36 20 4101904
+36 72 507 102
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.
   
Szücs Krisztina

Varga Attiláné

könyvelő munkatárs (ISZIIR referens)
E-mail: kszucs@pbkik.hu E-mail: evarga@pbkik.hu
+36 20 4816385 +36 20 3400648
+36 72 507 146 +36 72 507 103
7635 Pécs, Majorossy I. u. 36. 7635 Pécs, Majorossy I. u. 36.